Zapraszamy Was do Ula Kontakt

Witaj w Jak w Ulu

Ulubiony żłobek Twojego dziecka

Wartości

Szacunek, akceptacja, poszanowanie godności dziecka, rozwój kompetencji i usamodzielnianie go, to wartości stanowiące podstawę naszego działania.

Zabawa

Niezależnie od wieku dziecko, które się bawi, jednoceśnie wiele się uczy. Towarzyszymy mu w tym procesie, poprzez zapewnienie opieki, bezpieczeństwa, wsparcia i kontaktu słownego.

Żywienie

Dbamy o zdrowe, zbilansowane posiłki dla naszych maluchów. Wiemy, jak ważne jest kształtowanie nawyków zdrowego jedzenia już od najmłodszych lat. Mamy dużą świadomość wpływu diety na zdrowie i rozwój.

Dogodna lokalizacja

Nasz żłobek mieści się w położonym w samym sercu Żoliborza domu z ogrodem. Jesteśmy w bliskiej odległości od wszelkich środków komunikacji miejsckiej. Przed żłobkiem jest też sporo miejsca do parkowania samochodów.

Zobacz naszą Foto Galerię Zobacz

Bez nazwy-1

Misją, którą realizuje nasza pracownia jest umożliwienie rodzicom optymalnego zrownoważenia życia prywatnego i zawodowego.

Tworząc Pracownię inspirowaliśmy się własnymi doświadczeniami w łączeniu rodzicielstwa z aktywością zawodową, bez konieczności dokonywania trudnego i obciążającego psychicznie wyboru między dzieckiem a pracą.

Żłobek

Edukacja

Pełna opieka

Zabawa

Eko-kuchnia

Coworking rodzicielski

220

m2 dla Was i Waszych pociech

20

miejsc opieki dla dzieci

12

stanowisk do pracy

120

m2 ogrodu

Nasze zajęcia

Ulubiony żłobek Twojego dziecka
Jak w Ulu - miejsce przyjazne rodzinom

Miejsce przyjazne rodzinom

Aktualności Jak w Ulu

Ulubiony żłobek Twojego dziecka